Monday, April 7, 2014

ÇEKİLİŞ: Ulric de Varens ile 2 Kişiye Parfüm Hediyecekilis ulric de varens ile 2 kisiye parfum hediye 1


Merhaba arkadaşlar

Ulric de Varens parfümlerini merak ediyordum, kendileriyle bir çalışma yapmak istediğimde beni kırmadılar. Sizlerin sevineceğini düşündüğüm bir çalışma hazırladık. Öncelikle UDV'yi tanıyalım.

1981’den beri, Ulric de Varens, kadınlara ve erkeklere özel bir parfüm dünyası yaratıyor. Bu yüksek kaliteli parfümler, ulaşılabilir fiyatları sayesinde müsterilerine selektif bir dünyanın kapısını açıyor.


Ürünlerimiz, dünya çapında 90 ülkede, özellikle Fransa ve Almanya gibi ülkelerde başarıyla satışa sunuluyor.


Bütün koku aileleri (çiçek oryantal, tazelik, meyve, odunsu vb.) değişik temalar altında, (örneğin aşk, seyahat, doğa, fantazi vb.) orjinal kreasyonlarımızda yer almaktadır. Bu sayede, her bir kişi, o an içinde bulunduğu duyguyu yansıtan kokuyu kolayca bulabilmektedir. Örneğin hafif kokuları bahar dönemlerinde, kuvvetli ve yoğun kokuları bir partiye giderken kullanabilirsiniz.


Şirketimiz, ünlü parfümcü ve tasarımcılarla çalışmakta. Bunun sonucunda da sizlere en yüksek kalitede ürünler sunuyoruz.


Kokularımızın çoğu, 20 yıldan beri Jean-Claude Ellena tarafından hazırlanmaktadır. Kendisi Yves Saint Laurent ve Cartier gibi dünya çapında tanınmış markalara başarılı ürünler hazırlamıştır.


Bugün, Jean-Claude Ellena, sadece Hermès için çalışıyor ve onlar için Terre, Voyage ve birçok parfümü yarattı. Hermès ile çalışmadan hemen önce ise Cool Water, Kouros, Féminité du Bois ve Dolcé Vita’nın yaratıcısı Pierre Bourdon ile çalışmaktaydı.


Tasarımcımız: 25 yıldır Thierry de Baschmakoff (Aesthète agency) ile çalışmaktayız. Kendisi Paris’in en iyi tasarımcısı olmakla beraber, yakın zamanda Dior, Bulgari, Chaumet, Galliano, Sonia Rykiel, Guerlin, Lacoste gibi ünlü markalarla birlikte çalıştı.


Markamız, 50 “Beauty” profesyoneli tarafından Yaratıcılık, En iyi koku, En iyi ambalaj, En iyi tasarım dalında 5 Oscar’a layık görüldü (Oscars Cosmetique Magazine)


Güzellik sektöründe hızla zirveye oturan markamız; Eau Jeune, Celine Dion, Pierre Cardin, Adidas ve diğerlerini geride bırakarak “Best Seller” kategorisine yükseldi. (Ac Nielsen Statistics)


Ulric de Varens “Prize of Creative Boldness” ödülüne aday gösterildi ve Fransa’nın en yaratıcı 10 şirketi arasından sıyrılarak bu ödülü Fransa Cumhurbaşkanı onurunda aldı.


Diğer « büyük isimlerin » aksine, Ulric de Varens, reklam giderlerine yapılacak aşırı harcamadan kaçınarak, müşterilerine daha uygun fiyata en yüksek kalitede ürün sunmayı tercih etti.


30 yıldan beri, Ulric de Varens kadın ve erkek için ilk “Made In France” menşeili, geniş yelpazeli ve kaliteli ürün sunan, yenilikçi ambalajları ve cep yormayan fiyatlarıyla tanınan bir marka oldu.


“ Tek arzum, parfümlerimi kullanırken en az benim onları yaratma sürecimde aldığım zevki almanız…”


Ulric de Varens - Başkan
cekilis ulric de varens ile 2 kisiye parfum hediye 2

UDV ürünlerine Watsons, Rossmann ve Gratis'lerde bulabilirsiniz. Ancak mağazalarda küçük boy ürünler satılmakta. Büyük boy ürünlerden almak isterseniz internet sitelerinden alma şansınız var :)

Ulric de Varens Website: www.ulric-de-varens.com.tr/


Hediyelerimize gelecek olursak:


1 kişiye Lovely EDP 30 ml.


cekilis ulric de varens ile 2 kisiye parfum hediye 31 kişiye ise Gold-Issime EDP 30 ml. hediye ediyoruz. cekilis ulric de varens ile 2 kisiye parfum hediye 4


Katılım Şartlarımız:

- UDV facebook sayfasını beğenmek ve twitter hesabı olanlar için twitter hesabını takibe almak.

- Çekilişi facebook, twitter veya blogta(ayrı bir post olarak) paylaşmak.

- Gerekli linklerle birlikte buraya yorum bırakmak.

Çekilişimiz 3-24 Mart tarihleri arasında gerçekleşecektir. Kargo ücreti firmaya aittir. Herkese bol şanslar.


Facebook

Google Plus


Twitter

InstagramBunu E-postayla GönderBlogThis!Twitter'da PaylaşFacebook'ta PaylaşPinterest'te Paylaş


No comments:

Post a Comment